Paní Mária

17. 2. 2026

„Spokojenost nemá paláců o čtyřech patrech zapotřebí, ale v chaloupkách na přízemí jest obyčejně domovem.“ (V.K.Klicpera)

Paní Mária, skromná žena, která má v pěstounské péči vnučku, si v životě prošla situacemi, které si mnozí z nás nedovedou představit.

Na odkazu a fotkách najdete pár střípků z jejího života a hlavně to, co ji moc trápí. Nedávno přišla s vnučkou a přítelem o bydlení v Praze a museli se odstěhovat na ubytovnu u Benešova. Tím přišli oba o práci kterou měli, a vnučka o možnost navštěvovat školku kde byla zvyklá. Všichni jsou nešťastní a snaží se vrátit zpátky do Prahy. Na Znesnáze běží sbírka, která jim má pomoci vrátit se zpátky do Prahy, aby mohli zase žít a ne přežívat. Je to pro ně moc důležité, protože pokud se to nepodaří, bude to řešit OSPOD, odkud mají podmínku zajistit pro malou bezpečný domov. Chtěli bychom vás poprosit, jestli nevíte o nějakém bydlení 2+kk, nebo 2+1 ideálně v části Vršovice, Strašnice, anebo kdekoliv jinde v Praze, jestli byste nám mohli dát vědět. Je to jejich jediná možnost jak zůstat spolu s malou. Pokud byste přispěli na jejich sbírku (odkaz níže), anebo alespoň sdíleli, i to moc pomůže. V případě jakékoliv nabídky pište prosím do zpráv. Moc děkujeme

Zobrazit všechny příběhy

Copyright © 2022 zlatamuska.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign