Naděje pro pana Kopečka

26. 11. 2021

Naděje.....každý z nás se v životě dostane do situace, kdy naděje v nás vyvolá víru že situace, byť ji vnímáne jako zdánlivě neřešitelnou, nakonec dobře dopadne.

Naděje pro pana Kopečka s možností umístění maringotky na území města Židlochovice dnes vyhasla. Město neposkytne panu Kopečkovi ani maringotku která je jedna momentálně volná, ale ani pozemek na její umístění pro případ, že maringotku zajistíme my. Byla naděje, že by mohla být někde v sousedství sběrného dvora, ale pan Kopeček má bohužel evidovaný trvalý pobyt jinde, tudíž se na něj nepohlíží jako na občana města, byť tam již přes 10 let pobývá (bydlením se ta chatka nazvat nedá).

Pokud je pro někoho překážkou umožnit potřebnému člověku důstojné dožití, tak pro nás rozhodně ne. Na základě této informace začínáme intenzivně hledat umístění jinde a věříme, že se najde obec či jednotlivec, kde najdeme místečko pro dobrosrdečného člověka, který nemůže zůstat tam kde je. Zároveň budeme hledat ke koupi maringotku, aby měl kam složit hlavu se svými milovanými psíky.

Spojme síly a dejme panu Kopečkovi naději, ta totiž umírá poslední. Děkujeme všem dárcům za jakoukoliv pomoc, protože díky ní sice nemůžeme změnit svět, ale jednomu člověku svět změnit můžeme. Č. sbírkového účtu: 3006030060/2010 (Fio banka). Sbírka povolená Krajským úřadem Jm kraje (Brno) SpZn. S-JMK/155404/2021/OSPŽ.

Zobrazit všechny příběhy

Copyright © 2022 zlatamuska.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign