SOS pro pana Kopečka

30. 11. 2021

Dobrý den všem, situace kolem pana Jury Kopečka se mírně zdramatizovala. Napadl sníh a cesta k němu "nahoru" se stala pro něj defacto nepřekonatelná. Dnes měl přijít do městečka ale spadl, a tím cesta skončila dřív než začala.

Díky úžasné paní Miluše Zemanová, která nabídla dočasnou možnost jej ubytovat v obci Opatovice v momentálně nevyužívané chatce jej můžeme přesunout do bezpečí. Když jsem nevěděla co s ním je, požádala jsem Městskou policii v Židlochovicích, která ihned ochotně vyjela za panem Kopečkem s tím, že mi řekli, že si nedovedou představit pána jak se dostane dolů a nahoru v tom terénu v jeho stavu (věku) a povětrnostních podmínkách. Nabídli pomoc a domluvili jsme se na zítra v 11 hod., kdy pan Kopeček souhlasil s jeho přesunem do Opatovic.

Hledám tímto na zítra v 11 hod. někoho ochotného, kdo má dost sil a auto, které se dostane co nejblíž na ten kopec a pomůže naložit pána, jeho nejnutnější osobní věci a dva psíky s tím, že by byli převezeni o cca 5 km dál do Opatovic. Ideální by byla na psíky nějaká přepravka (klec) - nevíme jak reagují v autě. Pokud máte možnost pomoci volejte prosím 602177330, moc děkujeme.

Zobrazit všechny příběhy

Copyright © 2022 zlatamuska.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign