Malá čivava

11. 12. 2021

EDIT: Jste úžasní, částka se vybrala, peníze jsou převedeny na účet veterinární kliniky, požádala jsem je o potvrzení přijetí platby.

**********************************************************************

Štěstí v neštěstí měla tato malá čivava, která šla v září se svojí paničkou na procházku, a bohužel měla tu smůlu, že potkala jiného psa, který ji ošklivě napadl.

Jedno štěstí měla v tom, že útok přežila a to druhé, že její panička, byť se nachází v těžké životní situaci neváhala, a sehnala pomoc, aby své psí lásce zachránila život. Panička je v invalidním důchodu a kromě dcery, která chodí do školy, nemá vůbec nikoho. Majitel útočícího psa se zachoval tak, že se odmítl jakkoliv podílet na úhradě operace, která fence zachránila život.

Panička se rozhodla, že na operaci půjde vydělat na vánoční trhy na brigádu, ale po prvním dni byly trhy uzavřené, a tak zůstala bez možnosti uhradit fakturu. Panička celý dosavadní život pomáhá potřebným psům, a aby toho nebylo málo, před měsícem ji požádal kamarád, který nastupoval do nemocnice, jestli by mu nepohlídala jeho psy než se vrátí. Bohužel osud se rozhodl jinak a kamarád před pár dny zemřel, a jeho tři psi zůstali v její péči. Udělejme prosím vánoční zázrak a pomozme jedné nešťastné duši uhradit fakturu za záchranu života její fence, protože ona sama to nemůže zvládnout.

Fakturu, pokud se podaří získat na její úhradu prostředky, zaplatí fond přímo veterinární klinice. Foto fenky po operaci, veterinární zprávu, fakturu a tři pejsky po zemřelém kamarádovi přikládám. Číslo sbírkového účtu je 3006030060/2010 (Fio banka). V.s. je 032021, do poznámky - operace. Moc děkuji dárcům za dobrý skutek, protože největším dárkem, který můžeme dát druhému člověku, je mu pomoci v neřešitelné situaci.

Zobrazit všechny příběhy

Copyright © 2022 zlatamuska.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign