Pan Pepa, který to v životě neměl vždy jednoduché,

5. 3. 2022

Pan Pepa, který to v životě neměl vždy jednoduché, se dostal do situace, kdy mu zemřel kamarád, se kterým sdílel chatku na Praze 5,
a se kterým se spolu snažili přes nepřízeň osudu bojovat o své místo na zemi. Pepa nepobírá žádné dávky a v důchodu není, stará se o kočky, které samy našly cestu k jeho příbytku, a bez kterých si už život nedovede představit. Díky jeho lásce ke kočkám, které by nikdy neopustil, nemůže opustit ani ten příbytek, ve kterém zůstal po smrti kamaráda.. Pepa se snaží alespoň příležitostnou nepravidelnou brigádou zaplatit přístřeší, které je pro něj i kočky domovem. Ze všeho co má dá kočičkám, aby se měly dobře. Jsou vykastrované, tak se nerozmnožují dál, protože ví, že by to nebylo dobré. Aby se i on najedl alespoň něčeho teplého, tak pokud je z čeho, mu uvaří paní Irena Máčenka, která byť sama nemá nazbyt, pomáhá lidem v nouzi ve svém okolí. Poslední dobou už nemá z čeho vařit pro tyto lidi, protože i potravinová banka v jejím okolí už nemá jídlo. Pan Pepa je dobrý člověk, je takový samorost, který si nestěžuje, a přijímá svůj osud a život s pokorou.
Chtěli bychom Pepovi pomoci, aby pro něj měla paní Irena z čeho uvařit, aby si mohl pořídit alespoň to nejnutnější co k životu pro sebe a kočky potřebuje, aby pocítil, že na to vše, co prožívá, není sám. Pokud se rozhodnete Pepu podpořit a pomoci mu v jeho údělu usnadnit mu cestu životem, budeme moc rádi, on si to vážně zaslouží. Rozhodnete-li se mu pomoci materiálně, oslovte prosím přímo paní Irena Máčenka, pokud finančně, kdy veškeré prostředky budou použity na nákup potřebných věcí a hlavně potravin, číslo sbírkového účtu je 3006030060/2010 (Fio banka), v.s. 052022, poznámka "Pepa". Děkujeme všem za laskavost a za dobrý skutek.

Zobrazit všechny příběhy

Copyright © 2022 zlatamuska.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign